164Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sohbet Giriş Yardım

Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yapılır !
SesliKent.Com sesli ve görüntülü sohbet etmek için sohbet odalarına giriş yapmak için aşağıdaki açıklamaları okuduktan sonra giriş yapabilirsiniz.
 
Öncelikle ilk defa giriş yapacak olan misafirlerimizin SpeakyChat Activex java uygulamasını bir defaya mahsus manuel olarak indirip kurmanız gerekmektedir. Diğer girişlerinizde otomatik olarak bağlanacaktır. Her girişinizde yüklemeniz gerekmiyor.
 
NOT: Bu eklenti sadece Masaüstü bilgisayarlar ve laptop kullanıcıları için geçerlidir.
 
 

SpeakyChat Activex java Kurulum

  • Programı indirdikten sonra açık olan tüm browserleri kapatınız.
  • İndirilen programı kurulum için tıklayınız.
  • Açılan kurulum sayfalarına next diyerek ilerleyin.
  • Finish diyerek kurulumu tamamlayın.
  • Daha sonra gireceğiniz sesli sohbet sitlerine otomatik bağlanacaktır.
  • ​Tüm adımları uyguladım fakat halen giremiyorum diyen misafirlerimiz, bizlere konu altında bulunan yorum yap kısmından veya iletişim sayfamızdan Skype ve GSM üzerinden bizlere ulaşabilirler.
 
NOT: Sohbet odalarına bağlanmadan önce mutlaka SOHBET KURALLARI sayfasını inceleyiniz.
 

SesliKent.Com Ban ve Gag Sorunu !

Sohbet odaları içerisinde kurallara uymayan kullanıcılar yetkililer tarafından uzaklaştırılırlar. Fakat kurlaları ihlal etmediğiniz halde sohbet odalarında engelli veya banlıysanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşınız. Yetkili arkadaşlarımız anında müdahale edecekelrdir.
 

SesliKent.Com Yetki ve Oda Başvurusu !

Sizlerde kendinize ait sohbet odası açmak ve yetki sahibi olmak için BAŞVURU odasında bulunan yetkili arkadaşlardan veya iletişim kısmından site yöneticilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

SesliKent.Com Site Sahibi ve Yönetim !

Yönetim odasında bulunan site yönetimindeki arkadaşlara şikayetçi olduğunuz görevlilerimizi belirtip destek alabilirsiniz.
 
Site Sahibi (NoMercy) iletişim : Site sahibine her hangi bir sorunu iletmek ve yardım almak için yönetimdeki arkadaşlardan iletişim bilgilerini alabilir veya sohbet odasında çevrimiçi olduğunda yazabilirsiniz.
 
SesliKent.Com ailesi olarak sizlere her zaman kaliteli ve seviyeli sohbet ortamını sunmak için buradayız !